pomozte ji najít

Maminka doma nechala čtyři děti a odjela! Slehla se po ní zem

Nezvěstná žena Prachatice
Zdroj: Policie ČR
Téma:

Kriminalisté pátrají po dvaačtyřicetileté ženě z Prachatic. Na začátku července doma nechala čtyři nezletilé děti bez dozoru a odjela do Prahy s úmyslem vycestovat do Švýcarska a k dětem se nevrátit.

Po ženě, která opustila své děti, pátrají prachatičtí policisté od 3. července tohoto roku. "Okresní státní zastupitelství vydalo souhlas se zadržením pro podezření z trestné činnosti, neboť 2. července 2018 ponechala v místě svého trvalého bydliště čtyři nezletilé děti," sdělila mluvčí prachatických policistů Martina Joklová.

 

Žena nijak péči o děti nezajistila. "V současné době je již péče o tyto děti zajištěna, ale pobyt jejich matky není znám," informovala Joklová.


Lena Jasmína Hýbková je 165 centimetrů vysoká, štíhlé postavy a vypadá na 40 až 45 let. Má zelené oči a krátké rovné odbarvené vlasy na světlo, česané na pěšinku na levé straně. Svému okolí není nijak nebezpečná.

 


Policisté prosí o pomoc při hledání. "Informace o hledané ženě od Vás přijme kterákoliv policejní služebna nebo, prosím, zavolejte na linku 158 či přímo prachatickým kriminalistům na telefonní číslo 974 236 446," dodala Joklová.

sik TN.cz