Pod dohledem kamer

Nechutné! Sexuální útok na reportérku v přímém přenosu

Téma:

Německo se ještě nevzpamatovalo z hromadných sexuálních útoků při oslavách Nového roku a už je tu další skandál. A tentokrát vše zachytily v přímém přenosu televizní kamery.

"Hrdiny" nechutného videa jsou dva neidentifikovaní muži, kteří přímo uprostřed živého vstupu napadli reportérku Esmeraldu Labye z belgické televize.


"Nejprve se za mnou jen pošklebovali, ale pak mi najednou jeden z nich sáhnul na prso. Byla jsem v šoku," popsala incident z karnevalu v Kolíně nad Rýnem sama reportérka.


Na záběrech je také jasně vidět, jak si jeden z mužů v momentě, kdy novinářka natáčí, stoupne přímo za ni a předstírá kopulační pohyby. Není jasné, odkud útočící muži jsou, ale diskutující mají jasno - určitě to opět byli imigranti.A evidentně nejde během masopustního veselí v německém městě o ojedinělý incident. Podle britského Daily Mailu totiž bylo od začátku karnevalu hlášeno 18 případů sexuálního napadení a policisté pozatýkali 181 lidí.


A byl by to asi ještě větší festival zločinu, kdyby policie nezdvojnásobila počet pochůzkářů v ulicích. Mužů zákona je tak v kolínských ulicích přes dvě tisícovky.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

DĚSIVÉ VIDEO: Útočníci přepadli moderátorku během vysílání! Diváci trnuli hrůzou

OTŘESNÉ: Neměcko trápí sexuální útoky! Uprchlíci lační po místních ženách!

pez TN.cz