Potraviny na pranýři

Nechutné záběry z brněnského bistra! Podlaha byla pokryta šváby

Hrůzné záběry z brněnského bistra u nádraží - 5
Zdroj: Potravinynapranyri.cz
Šváby, špína, hnus...

Špína, hmyz, absence teplé vody a další hmyz - tohle je realita brněnského bistra SUSU NONSTOP u hlavního nádraží. Malé bistro je zařízeno na bázi tzv. hladového okna, po nahlédnutí "za oponu" však přejde hlad i otrlého strávníka.

Bistro SUSU NONSTOP je maličký podnik v Brně u vlakového nádraží, kde si lidé mohou koupit rychlé občerstvení. Koncept hladového okna je oblíbený u lidí, kteří spěchají a nechtějí si své jídlo sníst přímo na místě - kdyby ale viděli, jak to vypadá uvnitř tohoto hladového okna, raději by se mu obloukem vyhnuli.

 

GALERIE: Inspekce v bistru našla spoustu hmyzu

1
/
6
Zdroj: Potravinynapranyri.cz
Hrůzné záběry z brněnského bistra u nádraží - 1

 

Na zmíněný podnik si totiž posvítila potravinářská inspekce a po hrůze, kterou tam objevila, podnik uzavřela. Kromě špíny na podlaze, poškozených stěn a absence teplé vody pro očistu rukou personálu tam na inspektory čekal hmyz, a to jak mrtvý, tak živý. Podlaha u zdí byla doslova poseta šváby.

 

 

 

Kromě uzavření potravinářská inspekce oznámila i zahájení správního řízení o udělení pokuty provozovateli bistra. Přestože však byl podnik před týdnem uzavřen, podle stránek inspekce je od prvního října znovu v provozu - doufejme, že tentokrát už bez švábů. 

sei TN.cz