VIDEO To je hrůza

Nechutný případ: Otec prodával své dítě, aby ženě koupil auto!

Téma:

Někteří muži udělají pro své ženy - anebo rozvod s nimi - cokoliv. I tohle má ale své meze. Potvrdil to i mladý otec, který se pokusil prodat své dítě, aby manželce koupil vytoužené auto! Při nechutném činu ho zachytila pouliční kamera.

Bizarní příběh přišel z čínského města Linyi. Muž, kterému policisté přezdívají Zhang, chtěl prodat svého pětiměsíčního syna. Měl k tomu opravdu zvláštní důvod - chtěl se rozvést. Manželka s rozchodem souhlasila pod podmínkou, že jí Zhang koupí vytoužené auto.

 

Nervózního otce, který drží v náručí dítě v zavinovačce, zachytila bezpečnostní kamera. Na rohu ulice se měl setkat s neznámým mužem, který souhlasil s koupí chlapce za 80 tisíc juanů (téměř 300 tisíc korun). Informoval o tom portál huanqiu.com.

 

 

Po deseti minutách začalo dítě plakat, nebylo totiž teple oblečeno a v tenké zavinovačce mu začala být brzy zima. Policistům připadal muž na videu podezřelý, proto na místo hned vyrazili. Mysleli si, že chce chlapečkovi ublížit.

 

Po výslechu se Zhang přiznal, že chtěl syna prodat, aby měl na zmíněné auto pro manželku. Prý tím ale zamýšlel najít i lepší domov pro miminko. "Je těžké se rozejít, když máte dítě," uvedl údajně na policejní stanici. Kriminalisté případ vyšetřují jako obchodování s lidmi.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

epa TN.cz