požár ve chvaleticích

Nedaleko domu hrůzy hořelo! Lidé se prý mstí za vraždu žen

Téma:

Hasiči ve čtvrtek večer vyjížděli k požáru rodinného domu ve Chvaleticích na Píseku. Dům leží jen asi kilometr od místa, kde byly několik hodin předtím zavražděny dvě ženy. Podle informací TV Nova patřil muži, který krátce po vraždě skočil pod vlak. Jestli byl vrahem, policie zatím nesdělila.

Dům, který hořel, se nachází asi kilometr od domu v Protivíně, ve kterém byly zavražděny matka s dcerou. Jestli požár s vraždou souvisí, zatím není jasné. Podle místních se ale skutečně jednalo o pomstu. Dům totiž podle informací TV Nova patří muži, který spáchal sebevraždu krátce po vraždě.

 

Hořet začalo kolem osmé hodiny večer. Podle svědků k požáru přijela čtyři hasičská auta, požár hasiči rychle dostali pod kontrolu. Po deváté se podařilo požár uhasit. U domu byly podle místních umístěny také propanbutanové lahve, které však hasiči stačili včas zlikvidovat, takže nedošlo k výbuchu.

 

Muž žil podle informací TV Nova v domě sám, ani nikdo jiný se v době požáru uvnitř nenacházel. Zatím není jasné, kdo nebo co požár způsobilo, místo si převzala kriminální policie a případ prošetřuje.

 

 

Vraždu matky a dcery řeší od čtvrtečního rána jihočeská kriminálka. Podle sousedů se obětí vraždy měla stát matka s dcerou a zabít je měl přítel jedné z nich. Jakým způsobem je zabil, ale policie nechtěla komentovat.

 

Podívejte se na reportáž TV Nova o vraždě:

Související témata:
mj TN.cz