zásah policie

Nehoda čtyř kamionů uzavřela Pražský okruh, jeden zraněný!

Téma:

V pátek před desátou hodinou dopoledne došlo k nehodě čtyř kamionů na 2. kilometru Pražského okruhu ve směru k dálnici D1. Kvůli vyprošťování musela být dálnice D0 uzavřena. Příčinu nehody a míru zavinění bude policie zjišťovat.

Nehoda se stala na dálnici D0 ve směru na D1, kde se srazily čtyři kamiony. O nehodě informovala policie na svém twitteru. Dálnice musela být po dobu vyprošťovacích akcí uzavřena. Po patnácté hodině byl provoz na Pražském okruhu plně obnoven.

 

 

Na místě policisté museli odklánět dopravu. "Praha - na 2. kilometru Pražského okruhu ve směru k D1 došlo k dopravní nehodě 4x kamion. Komunikace je v tuto chvíli neprůjezdná a dopravní policisté proto provádí odklon dopravy na 3 km Pražského okruhusměrem na Vestec," napsala policie.

 

 

K nehodě vyjeli také čtyři jednotky hasičů a záchranáři. "Na místě zasahovala posádka záchranné služby, která ošetřila jednoho muže, poté ho převezla do motolské nemocnice. Měl úraz zad," uvedla Jana Poštová, mluvčí Zdravotnické záchranné služby hl. m. Prahy.

 

Celou událost teď momentálně prošetřují policisté oddělení dopravních nehod, kteří zjišťují příčinu události a míru zavinění jednotlivých účastníků.

 

Nehoda ještě víc zkomplikovala situaci, která na křížení Pražského okruhu a dálnice D1 v poslední době panuje. Kvůli stavebním pracím a uzavírkám se tam každý den tvoří dlouhé kolony.

 

Páteční dopravní kolaps na Pražském okruhu. Video ZDE:

 

reg TN.cz