Tragická nehoda

Nehoda čtyřkolky na Mladoboleslavsku: Jeden mrtvý a jeden těžce zraněný

Tragická nehoda čtyřkolky na Mladoboleslavsku
Zdroj: TN.cz
Havárii čtyřkolky v obci Žerčice na Mladoboleslavsku nepřežila jedna osoba, pro druhou musel přiletět vrtulník letecké záchranné služby.
Petr Barták
Petr Barták
Aktualizováno 22.9. 2019 16:36
Téma:

Tragicky skončila v sobotu večer havárie čtyřkolky v obci Žerčice na Mladoboleslavsku. Z dvoučlenné posádky jeden nepřežil, pro druhého pasažéra musel přiletět záchranářský vrtulník.

K nehodě došlo v sobotu večer krátce před devátou hodinou na silnici č. 2802 v obci Žerčice poblíž Mladé Bolestavi. Na místo ihned vyrazili policisté a hasiči spolu se záchranáři. Podle slov velitele zasahujících hasičů byly na místě nehody zjištěny dvě zraněné osoby.

 

U jedné hasiči spolu s pracovníky záchranné služby museli provádět resuscitaci, která však bohužel byla neúspěšná. Druhá osoba utrpěla velmi vážná poranění a na místo musel být přivolán vrtulník letecké záchranné služby, který zraněného ve vážném stavu transportoval do nemocnice. Silnice byla v místě nehody po dobu vyšetřování obousměrně uzavřena.

 

 

Jak k nehodě došlo, teď vyšetřují středočeští kriminalisté spolu s dopravními policisty. Bezprostřední příčina nehody je zatím neznámá. Podle vyjádření tiskové mluvčí středočeské policie Michaely Richterové neměl ani jeden z účastníků v době nehody nasazenou ochrannou helmu.
 

TN.cz