dopravní komplikace

Nehoda kamionů zablokovala D1! Obnovení provozu trvalo 9 hodin

Regina Zajícová
Regina Zajícová
Aktualizováno 1.8. 2019 20:52
Téma:

Po čtvrté hodině ráno uzavřela nehoda dvou kamionů dálnici D1 na 165,5. kilometru poblíž Velké Bíteše ve směru na Prahu. Tvořily se dlouhé kolony, které měly až patnáct kilometrů. Provoz se podařilo obnovit až po devíti hodinách.

Policie vyjížděla ve čtvrtek po čtvrté hodině ráno k nehodě dvou kamionů na dálnici D1. Nehoda se stala na trase Říkovice - Praha u Velké Bíteše. 

 

"Neprůjezdná dálnice D1 na 165. km směr Praha. Po nehodě kamionů ve 4.15 hodin zůstalo jedno z vozidel na boku napříč jizdními pruhy," informovala Policie ČR na svém twitteru.  

 

"Nehoda se stala údajně kvůli defektu a kamion se převrátil na bok. Následně do něj narazila dodávka," uvedla pro TN.cz policejní mluvčí Dana Čírtková. Řidiče dodávky museli z vozu vyprostit a záchranáři ho transportovali se zraněním do nemocnice.

 

 

Náklad z havarovaného kamionu se vysypal po nehodě na vozovku. Převážet měl barvy a různé chemikálie. Následky nehody se podařilo odstranit před druhou hodinou odpoledne. Dálnice na Prahu už je zcela průjezdná. 

 

GALERIE: Nehoda kamionů na D1

1
/
6
Zdroj: zpravy@nova.cz
Nehoda kamionu na D1

Související témata:
TN.cz