Tvrdá slova

Zedníček už ví, proč zemřel jeho synovec. Udělal osudovou chybu!

Jakub Zedníček
Zdroj: Profimedia / facebook
Téma:

Policisté po necelém roce uzavřeli vyšetřování novoroční nehody herce Jakuba Zedníčka, synovce Pavla Zedníčka. A jejich slova pozůstalým určitě neuleví.

Za smrtí sedmadvacetiletého herce, který působil v brněnském divadle, stojí hned dvě na sebe navazující nehody. První zavinil Zedníček tím, že jel po dálnici D1 v Brně příliš rychle. A tu druhou také, když krátce poté vešel přímo pod přijíždějící dodávku, píše čtvrteční Blesk.

 

"Všemu předcházela havárie osobního automobilu do svodidel, její viník nepřizpůsobil rychlost jízdy zejména svým schopnostem, vlastnostem vozidla, pozemní komunikace, její kategorii a třídě," uvedl policejní mluvčí Bohumil Malášek.

 

To, jestli byl Jakub Zedníček při nehodě opilý či pod vlivem drog, policisté s odkazem na ochranu osobních údajů neuvedli.

 

 

Jakub Zedníček zahynul v prvních hodinách letošního roku. Herec byl spojovaný zejména s pořadem Kurňa, co to je, kde stál po boku svého strýce Pavla. Loni v březnu se mu narodila dcerka Maya, kterou přivedla na svět jeho přítelkyně a herecká partnerka z Městského divadla Brno Lenka Janíková.

 

Připomeňte si poslední rozloučení s Jakubem Zedníčkem:

 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

POSLEDNÍ OKAMŽIKY: Kamarád Jakuba Zedníčka (†27) řekl, kam herec na Silvestra spěchal!

DĚSIVÉ ZÁBĚRY: Žena běžela na vysokých podpatcích přes silnici: Spadla přímo pod auto!

pez TN.cz