Řidiče auta museli vystříhat

Nehoda v pražském Karlíně: vykolejená tramvaj a auto ve zdi

Srážka tramvaje a auta v pražském Karlíně
Zdroj: TN.cz
Řidič mondea skončil po srážce s tramvají ve zdi přilehlého domu. Z auta ho museli vyprostit přivolaní hasiči.
Téma:

Vážná dopravní nehoda se stala v úterý v noci v pražském Karlíně. Po srážce s osobním autem tam vykolejila tramvaj, řidič s autem pak ještě naboural do domu a museli ho vyprostit hasiči.

Nehoda se stala krátce před půlnocí v Sokolovské ulici u křižovatky s Šaldovou. Zatím z nezjištěných příčin se zde střetla tramvaj s osobním automobilem Ford mondeo. Tramvaj po srážce vykolejila, řidič mondea skončil napasovaný ve zdi přilehlého domu.

 

Na místo ihned vyrazili hasiči, policisté a záchranná služba. Řidič mondea zůstal v nabouraném voze zaklíněn a ven ho museli dostat hasiči pomocí hydraulického nářadí. Ihned poté byl předán lékařům záchranné služby, kteří jej následně převezli sanitkou do nemocnice.

 

 

Vykolejená tramvaj zcela zablokovala provoz na kolejích mezi Florencem a Palmovkou. Dopravní podnik přerušené spojení v úseku Masarykovo nádraží - Palmovka nahradil autobusovou dopravou. Na místo museli přijet pracovníci dopravního podniku se speciální technikou, aby mohla být tramvaj z místa odstraněna.
 

TN.cz