Vlastimil Zavřel

Nehoda známého herce. Položil skútr, aby se vyhnul dítěti na přechodu!

Petr Zelený
Petr Zelený
Publikováno 27. 6. 2020
Téma:

Herec Vlastimil Zavřel, známý třeba ze seriálu Hospoda nebo Ordinace v růžové zahradě, byl v sobotu odpoledne v Praze účastníkem dopravní nehody. Při ní se lehce zranila devítiletá holčička.

"Nehoda samotná se stala pár minut po 15. hodině. Dítě šlo po přechodu na Rašínově nábřeží, když mu vítr z hlavy sfoukl čepici. Vrátilo se pro ni," popsala momenty předcházející nehodě pro TN.cz mluvčí pražských strážníků Jiřina Ernestová.

 

Dítě, podle dostupných informací devítiletá dívka, se pro pokrývku hlavy vrátilo právě ve chvíli, kdy k přechodu na skútru přijížděl Vlastimil Zavřel. Že šlo opravdu o známého herce a dabéra, si na místě potvrdila i reportérka TV Nova.

 

Zavřel na pokládané otázky příliš reagovat nechtěl, odpovídal pouze neochotně na dálku. "Nechte to bejt. V podstatě se nic nestalo, čekáme na dopravku," odvětil pouze velmi stručně.

 

 

 

"Řidič skútr položil na bok, aby srážce zabránil. Při tom podle mých informací sám utrpěl lehčí odřeniny," doplnila Ernestová. Naštěstí jen velmi lehká zranění má podle všeho i školačka.

 

"Devítiletou holčičku jsme s lehkými zraněními, pohmožděninami rukou a nohou, převezli na dětské oddělení Thomayerovy nemocnice," řekla TN.cz mluvčí záchranky Jana Poštová.

 

Mluvčí policie Jan Daněk doplnil, že provedená dechová zkouška byla negativní a že okolnosti nehody a míru zavinění nyní zjišťují dopravní policisté.

TN.cz