super bydlení

Nejhezčí maringotka na světě? Její interiér vás překvapí!

Luxusní minidomek - 4
Zdroj: Profimedia
Téma:

Prohlédněte si malý, ale luxusní domeček, který je navržen tak, aby obsahoval vše potřebné pro pohodlný život.

Tato malá maringotka má plochu o rozloze pouhých 23 metrů čtverečních, ale lze ji plně uzpůsobit potřebám majitele, aby mu nic nechybělo. Její moderní vybavení a skvělé využití prostoru si získává obdiv architektů.

 

Dřevěné obydlí má moderní kuchyni a také ložnici v patře, která je vyzdobena lucerničkami na místo lampiček. Na stranách má dvě velká okna a prosklené dveře, ze kterých je možné vysunout terasu. Jídelní stůl není vidět - je zabudovaný pod kuchyní a majitel ho může vysunout, když zrovna potřebuje.

 

GALERIE: Luxusní minidomek

1
/
5
Zdroj: Profimedia
Luxusní minidomek - 1

 

Další výhodou tohoto malého bydlení, které je vhodné i k cestování, je úložný prostor, který je šikovně zabudovaný do zdí moderní maringotky. Interiér je zdobený květinami, které jsou umístěny především v kuchyni. 

 

Pořizovací cena činí zhruba 2 260 000 korun. Podle výkonného ředitele New Frontier Davida Latimera ale zcela odpovídá jeho kvalitám.

 

"Design, použité materiály, řemeslné zpracování, multifunkční nábytek, optimalizace prostoru… to všechno je na špičkové úrovni," řekl při rozhovoru pro zahraniční média.

Další malý domek si prohlédněte zde.

has TN.cz