to se mu povedlo

Nejhezčí valentýnské gesto: Potěšil tím všechny dívky ve škole

Hayden Godfrey rozdal všem spolužačkám kytky
Zdroj: facebook.com
Hayden Godfrey rozdal všem spolužačkám kytky

Haydenovi z amerického státu Utah je teprve 17 let. Mnozí dospělí by se od něj ale mohli učit! Před lety si všiml smutných spolužaček, které na Valentýna nic nedostaly. Rok a půl tak vydělával na brigádách, aby letos mohl obdarovat všech 834 spolužaček.

Krásné gesto stálo Haydena Godfreyho v přepočtu téměř 12 tisíc korun. Ale stálo to za to! Sedmnáctiletý Američan nakoupil 900 kytic, které ve čtvrtek před Valentýnem rozdal všem spolužačkám. Podle Haydenovy matky Erin to mladík plánoval delší dobu. Na druhém stupni základky si všiml, jak jsou některé spolužačky smutné, že k svátku všech zamilovaných nic nedostaly.

 

"To mu na Valentýna zlomilo srdce. Chtěl, aby každá dívka byla šťastná," řekla jeho matka stanici ABC News.

 

Květiny musel Hayden objednat tři týdny dopředu. Když mu byly doručeny, pomáhalo mu 20 kamarádů udělat z nich kytice, které pak mohl rozdávat spolužačkám.

 

GALERIE: Hayden dal kytky všem spolužačkám

1
/
11
Zdroj: facebook.com
Hayden Godfrey rozdal všem spolužačkám kytky - 2

 

Hayden si na svůj plán poctivě vydělal. Peníze šetřil rok a půl. Pracoval třeba jako kuchař v McDonaldu, umýval nádobí v mexické restauraci , nebo pomáhal s nákupem zákazníkům v obchodu s potravinami. Vynaložených peněz ale nelituje.

 

"Myslím, že se nic nevyrovná tomu, když vidíte, jak všechny dívky okolo mají v ruce kytici," napsal Hayden na Facebook. "Myslím, že je to něco, co si budu pamatovat celý život," dodal pro televizi ABC. "Hodně lidí mi ten den poděkovalo. To bylo moc fajn."

 

 

Gesto ocenila i Haydenova přítelkyně Lilyan Sharpová, podle které je Hayden jedinečný. "Sama jsem prožila hodně Valentýnů, kdy jsem nic nedostala. Vím, jaký je to pocit," řekla ABC. Od Haydena dostala letos lístky na koncert.

Související témata:
vbo TN.cz