Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Šílená galerie

Nejhorší matky světa: Selfie je pro ně důležitější než vlastní děti!

Nejhorší matky
Zdroj: acidcow.com, facebook.com

Blíží se Den matek a většina z nás si pro maminku připraví aspoň květiny. Některé matky si ale ocenit snad ani nezaslouží. Jsou totiž schopné naprostých šíleností, zatímco jejich děti smutně stojí opodál.

Čas od času si každý, kdo má děti, pomyslí, že je špatný rodič. Tato galerie vás ale vyvede z omylu! Některé matky jsou totiž schopné se třeba svléknout a fotit selfie, zatímco se jejich děti jen smutně dívají. Případně svého potomka rovnou do trapného selfie zapojí.

 

Jiné zase pózují s miminkem, na kterého míří zbraní, což by nebylo vtipné a přípustné, ani kdyby byla plastová. Najdou se i ženy, které své děti učí neslušná gesta nebo tančit u tyče a ještě takové fotky zveřejnit. Přitom jejich potomci ještě ani neodrostli z plínek.

 

GALERIE: Nejhorší matky

1
/
23
Zdroj: acidcow.com, facebook.com
Nejhorší matky - 1

 

Jedna těhotná žena dokonce vyfotila své rostoucí bříško a ke snímku na Facebooku napsala: "Když dostanu 20 lajků, to dítě si nechám!" Možná by raději měla dát své miminko hned po narození k adopci. K lepšímu rodičovství by ale možná stačilo zbavit se závislosti na selfie.

 

 

Hojně kritizované jsou také matky, které své děti na sociálních sítích vystavují jako modelky. Malé holčičky jsou namalované a oblečené do stylových oblečků. Nevhodné fotografie přitom mohou děti poznamenat na celý život.
 

epa TN.cz