Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 12. 7. 2018
Vytáhli ji potápěči

Nejhorší obavy se potvrdily. Marušku našli mrtvou v řece!

Maruška se utopila ve Váhu
Zdroj: facebook

Ve čtvrtek v ranních hodinách našli tělo Marie, která se v neděli vracela domů a rozhodla se zaplavat si v řece. Policie a také hasiči po ní od víkendu pátrali.

Dvě dívky se vracely domů z párty v Bratislavě a dostaly bláznivý nápad. Rozhodli se, že přeplavou řeku Váh. V polovině řeky však 17letá Marie zmizela pod hladinou a už se nevynořila. Policie a také hasiči po ní pátrali tři dny. Ve čtvrtek ráno už bohužel našli jen její mrtvé tělo.

 

"Byli jsme požádáni policií o součinnost při vytažení těla utopené osoby z řeky Váh. Púchovští hasiči zasahující na člunu tělo utopené osoby vytáhli na břeh a předali příslušníkům policie," informoval Marián Petrík z Krajského ředitelství hasičského a záchranného sboru v Trenčíně. Podle informací slovenských médií jde o 17letou Marii.

 

 

Parta kamarádů jela v neděli domů z Bratislavy. V Púchově měli vystoupit z vlaku a strávit ještě nějaký čas v pohostinství blízko řeky. Maria s kamarádkou dostaly nápad, že přeplavou řeku Váh. Maria se však v polovině potopila a pod hladinu a už nevyplavala. (Podrobnosti si přečtěte zde.)

 

Po několika tempech přestaly podle svědků Marušce stačit síly, napila se vody a začala se topit. "Ta druhá se ji snažila zachránit, vytáhnout ji na břeh, ale dcera ji začala tahat dolů, tak ji tam nechala, aby se sama zachránila," řekla Maruščina maminka.
 

vrl TN.cz