svatební překvapení dojemný příběh

Nejkrásnější dar od snoubence: Slyšela bít srdce mrtvého syna!

Žena slyšela na svatbě bít srdce svého zesnulého syna
Zdroj: facebook
Žena slyšela bít srdce zesnulého syna Tristona.
Téma:

Opravdu nezapomenutelnou svatbu prožila v červenci Becky Turneyová z Aljašky. Její snoubenec Kelly chtěl pro budoucí manželku udělat něco výjimečného, pozval proto na svatbu muže, který z ní udělal tu nejšťastnější nevěstu.

Svatba je okamžik, kdy si dva lidé před svědky potvrdí, že chtějí žít jeden pro druhého, být si vzájemně oporou a pracovat na společném štěstí. Radostnou událost ale Becky z Aljašky kazil fakt, že u manželského slibu nemohl být její syn Triston, který v 19 letech náhle zemřel.

 

Kelly ale chtěl, aby svatební den byl naprosto perfektní, pro svou snoubenku proto udělal něco opravdu krásného. Pozval příjemce Tristonova srdce. "S Jacobem jsem plánoval toto překvapení čtyři měsíce. Je to úžasný mladý muž," řekl pro stanici BBC.

 

Aby Jacob mohl na svatbu dorazit, musel překonat vzdálenost asi tři tisíce kilometrů. Neměl s tím ale žádný problém, spíš naopak. Byl moc rád, že pro Becky může udělat malý zázrak.

 

 

Ženich kvůli speciálnímu daru dokonce pozastavil obřad. Becky byla úplně ohromená. Nejen, že se mohla osobně s Jacobem setkat, ale dostala stetoskop, aby si mohla poslechnout srdce svého zesnulého syna. Nepřímo tak mohl být u slavnostního okamžiku s maminkou.

 

 

"Tohle je ten nejkrásnější dárek, který jsem mohla dostat," rozplakala se Becky. Svatba je pro ni jeden z nejsilnějších okamžiků jejího života.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

UNIKÁTNÍ PŘÍPAD: Matka zůstala po porodu v šoku! Miminko nemělo v těle srdce

Zázraky se dějí: Tahle roztomilá holčička se narodila mrtvá! Přesto teď vyrůstá se šťastnými rodiči

Související témata:
lud TN.cz