moře nebo rybník?

NEJLEPŠÍ KEMPY 2015: Vyberte si dovolenou v Česku! Anketa poradí

Koupaliště a kemp Pecka - Nejlepší kemp roku 2015
Zdroj: dokempu.cz
Téma:

Už několik let vzrůstá zájem Čechů trávit dovolenou doma v tuzemsku. Nejprve kvůli slabé koruně, teď třeba kvůli bezpečnosti. Kam ale vyrazit? Pokud hodláte kempovat, podívejte se na žebříček nejlepších českých kempů roku 2015 z rozsáhlé ankety mezi našinci...

Anketa

Kde budete trávit dovolenou?

Hlasovalo 585 lidí.
Anketu o nejlepší kemp pořádá pravidelně portál dokempu.cz. O nejlepších kempech roku 2015 hlasovalo rekordních více než deset tisíc lidí a na konečných výsledcích se podílela i odborná komise, která navštívila kempy na předních pozicích a rozhodla o konečné pozici.

 

Že zájem o kempování a tuzemskou dovolenou v Česku vzrůstá, dokládají i statistická čísla za loňský rok. V kempech se ubytovalo přes milion turistů, což je o pětinu víc než v předchozím roce.

 

Nejlepším kempem roku 2015 se stal Kemp Pecka s koupalištěm v okrese Jičín. A nebyla to rozhodně náhoda, protože tentýž kemp se v anketě umístil i rok předtím, tehdy na pátém místě. Podle majitelů a provozovatelů je za úspěchem především upravenost kempu, čistota a dostatek sociálních zařízení. Většinu prý tvoří stálí zákazníci, kteří se na Pecku rádi vracejí.

 

 

V pořadí druhým nejlepším kempem loňského roku se stal Autocamp Sedmihorky v Čerském ráji. Ten zároveň obsadil i první místo v kategorii kempů vhodných pro rodiny s dětmi.

 

 

Třetím nejlepším kempem je Camping Vranovská pláž. Ten se rovněž umístil první v kategorii s nejlépe hodnocenými službami.

 

 

Pokud vás zajímají další kategorie nejlepších kempů podle jejich zaměření, podle jednotlivých kritérií či umístění v anektě podle jednotlivých krajů, nahlédněte do připojených tabulek. Kompletní výsledky ankety najdete na portálu dokempu.cz ZDE.

 

 

 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

tn.cz / gar