Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 20.5. 2015 15:39
video show o vaření

Nejlíp vaří moje máma! Kaše z mouky a kečupu a rajská je na světě

Zdroj: TV Nova

Už v sobotu od 18:25 se na TV Nova poprvé objeví světově úspěšná soutěžní show o vaření Nejlíp vaří moje máma! V prvním díle bude o postup bojovat Šárka s dcerou Markétou, proti nim se postaví rodinný tandem tvořený matkou Romanou a dcerou Dianou.

První dvojice bude mít v nové show o vaření za úkol připravit jídlo z vepřové panenky, pro tu druhou pak bude připraveno mleté maso. A právě druhá dvojice bude se surovinami, které pro ně byly připravené hodně bojovat.

 

Rozhodnou se přichystat rajskou omáčku s masovými kuličkami. Jenomže rajskou bude tvořit pouze směs obrovského množství mouky, trocha cibule, vody a vše se završí přidáním kečupu. To nenechá druhou dvojici, která kromě soudce musí jídlo také chutnat, klidnou: „Já nechci ochutnávat mouku obarvenou kečupem,“ nechá se slyšet Šárka.

 

111

GALERIE: Nejlíp vaří moje máma!

Zdroj: TV Nova

Nejlíp vaří moje máma - 1

Hodnocení:

 

Která dvojice nakonec postoupí do dalšího kola a získá odměnu deset tisíc korun? A mezi kterou dvojicí budou větší dohady? Sledujte soutěžní kuchařskou show Nejlíp vaří moje máma! už v sobotu od 18:25 na Nově. Další díl pak pokračuje v neděli v tom samém čase.

pet TN.cz
Reklama