neobvyklá odměna

Nejoblíbenější šéf: Miliardář dal zaměstnancům auta, byty i šperky

Savji Dholakia
Zdroj: Twitter
Téma:

Kdo by nebyl rád, když ho šéf ocení za tvrdou práci pochvalou a navíc třeba finančním nebo dovolenkovým bonusem. Aby ale zaměstnavatel za odměnu rozdával auta, byty a ještě šperky, to se jen tak nevidí. Pracovníci indické firmy Hari Krishna Exports se takové odměny dočkali.

Zakladatel firmy Hari Krishna Exports zaměstnává 5500 lidí, kterým chce dokázat, jak si váží jejich věrnosti a dovedností. V následujících pěti letech proto Savji Dholakia daruje všem svým zaměstnancům vlastní auto a byt.

 

Jen letos už Dholakia rozdal 1260 vozů, 400 bytů a obrovské množství šperků. Dary přitom dosahují neuvěřitelné hodnoty 7,7 milionu dolarů (téměř 188 milionů korun), informuje CNN.

 

 

V porovnání s obrovskými obraty, které jeho firma s diamanty má, se mu však zdá tato částka přiměřená. Uvědomuje si totiž, že bez svých zaměstnanců by takových výsledků nedosáhl.

 

"Nic není drahocennějšího než naši zaměstnanci," hlásá Dholakia. "Když budeme udržovat naše pracovníky šťastné, Bůh bude dělat šťastné nás," dodává.
 

lud TN.cz