Sex na veřejnosti

Nejstarší delikventka: Babičku (79) nachytali při sexu v parku

Důchodci v parku - ilustrační foto
Zdroj: Profimedia
Starší pár v parku - ilustrační foto

Devětasedmdesátiletá Alicia Brownová z londýnské čtvrti Waterloo se stala nejstarší Britkou, kterou úřady zapsaly na seznam sexuálních delikventů. Tam skončila, když ji před měsícem načapali za bílého dne, jak se v parku oddává sexuálním hrátkám s mladším milencem.

Brownové nevadilo, že je dopoledne a jsou v parku u velmi frekventované cesty. To ale vadilo kolemjdoucím, kteří přivolali policisty. Ti objevili Brownovou, jak se v parku Rush Common oddává sexu se čtyřiapadesátiletým milencem.

 

Její partner, William Knowles, za ní přijel dokonce až z Manchesteru. Za sex na veřejnosti teď skončil na dva měsíce ve vězení.

 

 

Podle listu The Sun teď Brownová skončila také před soudem. K seniorce byl ovšem mnohem mírnější. Žena vypověděla, že se opila silným ležákem poté, co se dozvěděla nějaké špatné zprávy o jednom z příbuzných. "Neměla jsem tam být, moc se omlouvám," uvedla u soudu.

 

Od soudce tak dostala jen podmíněný trest, byť na 30 měsíců. A byla také zařazena na seznam sexuálních delikventů, jako vůbec nejstarší Britka v historii.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

NOVÁ ŠOKUJÍCÍ STUDIE: Jak dlouho trvá normální sex? Tohle číslo byste nečekali!

Důchodce si chtěl užít sex s téměř o 50 let mladší ženou! Následky si zapamatuje do konce života!

vbo TN.cz