mistr ve vážném stavu

Gotta plánují propustit v pátek. Manželka je u něj několikrát denně

Karel Gott Ivana Gottová
Zdroj: Profimedia
Téma:

Karel Gott již čtvrtým dnem bojuje ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze s vážnou formou chřipky, ale pomalu se zotavuje. Podle interních informací z nemocnice by Mistr měl být v pátek propuštěn, pokud se jeho zdravotní stav nezhorší. Gottova manželka Ivana ho do nemocnice odvezla těsně po svém návratu z dovolené.

Ivana Gottová se podle zdrojů TV Nova ještě nedávno nacházela na dovolené v exotické destinaci a vrátila se v sobotu ráno. Chřipka pěveckou legendu skolila v sobotu odpoledne a lékaři mu dokonce nasadili kapačky na snížení teploty a kvůli zavodnění.

 

 "Paní Gottová byla v době jarních prázdnin pár dnů mimo Českou republiku a vrátila se v sobotu brzy ráno. Pan Gott byl do pátku na lázeňském pobytu v Karlových Varech, hospitalizován byl až v sobotu odpoledne, kdy ho do nemocnice odvezla právě jeho žena. Ta za ním několikrát denně do nemocnice dojíždí," řekla TN.cz Gottova manažerka Aneta Stolzová.

 

Gottova nemoc je vážnějšího rázu a Mistr se navíc nedávno potýkal se zdravotními potížemi. Gott je však známý tím, že je velký bojovník a pokud se jeho zdravotní stav bude nadále zlepšovat, lze předpokládat, že bude propuštěn do domácí péče na konci tohoto pracovního týdne.

 

 

Zpěvák s chřipkou bojoval už koncem minulého týdne, doufal však, že bude moci vystoupit na plánovaném sobotním koncertu v Českých Budějovicích. Místo vystoupení byl však hospitalizován a jeho management byl nucen zrušit program na následující dny. Je pravděpodobné, že bude zrušen i další koncert, který je naplánován na tuto sobotu.

 

Reportáž Televizních novin o zdravotním stavu Karla Gotta:

 

ČTĚTE TAKÉ:

SVATBA v rodině Karla Gotta: Kdo do toho praští a s kým? Dcera promluvila!

Vážná nemoc! Co udělá s vaším vztahem?
TEST: Dokážete být oporou?

kik TN.cz