VELKÉ SOUDY

NEJVĚTŠÍ PŘÍPADY: O osudech těchto lidí rozhodne soud už brzy!

Téma:

Krabice s milionovým vínem, tunelování firmy, vražda pacientů. O osudu aktérů nejen těchto velmi sledovaných případů se rozhodne už letos. Koho soud zprostí obžaloby a kdo půjde sedět?

Soud už letos rozhodne o osudech několika lidí, kteří nejenže měli spáchat trestný čin, ale svým troufalým chováním dokonce upoutaly pozornost lidí i médií. Kdo bude svého činu litovat za mřížemi? A koho soud zprostí obžaloby? Toto jsou největší kauzy, ve kterých budeme mít už brzy jasno.

 

Petr Kramný

Je Petr Kramný vrahem Moniky a Klárky? O tom rozhodne soud už ve čtvrtek. Jedná se o nejsledovanější kauzu vůbec. Rodina měla odjet 25. července 2013 do Egypta, živý se ale vrátil pouze Kramný. Jeho manželka i dcera za nevyjasněných okolností zemřely.

 

 

"Podle našich závěrů není možná žádná jiná eventualita příčiny smrti, jen zásah elektrickým proudem," říká ale přesvědčeně soudní znalec.

 

David Rath

Středočeský exhejtman David Rath se do povědomí lidí dostal kvůli obyčejné krabici - ovšem s velmi neobyčejným obsahem. Místo vína se v ní totiž nacházely miliony. Exhejtman tak čelí obvinění z korupce, za které ho soudce Ondřej Pacovský sice odsoudil na 8, 5 roku odnětí svobody, ale nepravomocně. Jeho případ by měl být uzavřen už velmi brzy.

 

 

Ivo Rittig

Pořádně vydělat si chtěl i lobbista Ivo Rittig. Podle obžaloby vytuneloval firmu Oleo Chemicals, ze které si jako prémii odnesl 20 milionů korun. Rittigovi hrozí deset let odnětí svobody.

 

 

Sestra Smrt

Mnohem vyšší trest čeká na Věru Marešovou, které za vraždu šesti lidí hrozí doživotí. Vraždit měla sestřička své pacienty obrovskými dávkami draslíku. I v jejím případě by mělo být jasno do konce ledna. Marešová se doživotního trestu děsí. "Je to jako trest smrti," popsala TV Nova.

 

 

Kevin Dahlgren

Doživotí hrozí i Dahlgrenovi, kterého Spojené státy jako vůbec prvního Američana vydaly k trestnímu stíhání do Česka. Muž je podezřelý z vraždy své sestřenice a její rodiny v Brně

 

 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
František Bůžek/ lud TN.cz