historický případ

Nechal znásilnit 346 dětí, vše živě sledoval! Největší zvrhlík obviněn

Napadené dítě
Zdroj: Thinkstockphotos
Ilustrační foto
Téma:

Případ, jaký v historii světa nemá obdoby. Tak se mluví o dánském zvrhlíkovi, kterého nyní policie obvinila z toho, že si objednal znásilnění 346 převážně filipínských dětí. Na jejich utrpení pak koukal živě na svém počítači.

Obzvlášť odporný čin má na svém kontě 70letý Dán. Policie ho zadržela a obvinila z toho, že si objednal znásilnění dětí ze zemí třetího světa. A detaily tohoto případu jsou opravdu děsivé.

 

Znásilňování totiž nejenže zprostředkoval, ale pak se na utrpení malých dětí ještě díval z pohodlí domova od svého počítače. Znásilnění sledoval živě.

 

 

Jednou se dokonce kochal pohledem na matku, které jeho spolupachatel zaplatil 35 dolarů za to, že sexuálně obtěžovala svou čtyřletou dceru. Další případ je ještě otřesnější. Tříletou holčičku kvůli penězům donutili k orálnímu sexu prováděném na o dva roky starší dívence, informuje ruský portál RT.

 

"Kam až mi paměť sahá, nepamatuji si žádný případ ze světa, kdy by jedna osoba byla obviněna z tolika útoků," sdělil novinářům Flemming Kjaerside z dánského policejní střediska kyberkriminality. Muže policie dopadla už loni, až teď si ale vyslechl obvinění.
 

lud TN.cz