nepřístupné mladistvým

Nejzvrhlejší reklama letošních Vánoc! Pobuřuje vás, či rajcuje?

Téma:

Pokud ještě stále nemáte vánoční dárky pro své nejbližší, nezoufejte. Značka Coco de Mer se svou předělávkou koledy "12 days of Christmas" je tu pro vaši inspiraci. Ovšem dejte si pozor, komu takovou nadílku pošlete, protože jde zaručeně o nejzvrhlejší vánoční reklamu všech dob.

Značka spodního prádla a erotických pomůcek Coco de Mer se rozhodně ničeho nebojí. Uveřejnila totiž reklamu s předělávkou klasické anglické koledy "12 days of Christmas" a pojala ji značně po svém. 

 

Reklamě nechybí nic. Dáma v titěrném spodním prádle na úvod je pouze na zahřátí. Následuje 10 latexových botek, dáma dovádějící s šampaňským v sexy košilce, další téměř nahá kráska omotaná světýlky nebo spoutaná žena s krajkovou páskou přes oči.

 

Kromě toho nechybí ani žena v poutech, masírující syrového krocana nebo dámy obdivující nové vibrátory či pleskající se po zadečkách erotickými plácačkami. Vše jsou samozřejmě produkty firmy Coco de Mer. 

 

 

Těžko říci, jestli reklama vyvolala více pobouření či naopak. Příznivci tradičních Vánoc z ní totiž zrovna nejásají radostí a stejně tak někteří rodiče. Reklama, včetně předělávky známé koledy, může být na někoho jednoduše trochu příliš. Na druhou stranu se najdou i nadšení příznivci, kterým novodobé pojetí Vánoc rozhodně není proti srsti. Už víte, ke které skupině se přiřadíte vy? 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Neskutečné! V 62 letech nafotila reklamu na spodní prádlo! Podívejte se!
Nejvtipnější reklamy na podprsenky: Tohle byste nečekali VIDEO

kik TN.cz