Život ve hvězdách

Nekonečný poslal TV Nova poslední vzkaz! Byl plný radosti

Dan Nekonečný - 3
Zdroj: Profimedia

Fanoušci se stále nedokážou vzpamatovat ze smrti oblíbeného showmana a extravagantního zpěváka Dana Nekonečného. Jeho ztráta zasáhla také Terezu, dceru zpěvákovy bývalé přítelkyně Zuzany Kardové. Rozhovor s ní i poslední zprávu, kterou Nekonečný zaslal TV Nova, viděli diváci ve čtvrteční epizodě pořadu Život ve hvězdách.

Smrt Dana Nekonečného je stále záhadou. V úterý byl nalezen majitelem domu v Řeporyjích, ve kterém zpěvák žil a který měl pronajatý. Původně se hovořilo o tom, že zpěváka neviděl nikdo tři dny. Jeho sousedé ho však spatřili ještě v pondělí večer, když šel domů.

 

Celých devatenáct let prožil Nekonečný se Zuzanou Kardovou a její dcerou Terezou, které na začátku jejich vztahu bylo šest let. Se zpěvákem se Kardová rozešla před pěti lety. Tereza ho i přesto, že s ním už její matka nežila, měla stále ráda. "Určitě na něj vzpomínám. Úplně nejvíc byl pro mě, prostě mě vychoval," řekla TV Nova Tereza. Dále také prozradila, kdy se s Nekonečným naposledy viděla a jak na ni působil.

 

 

Jediná příbuzná sestra Lenka momentálně plánuje společně s Kardovou zpěvákovo poslední rozloučení, které by mělo proběhnout v motolském krematoriu. Poté by měl být zpěvák uložen do rodinné hroby, která se nachází v Boskovicích.

 

Ve čtvrteční epizodě Života ve hvězdách mohli diváci slyšet poslední vzkaz, který nedávno zesnulý showman poslal TV Nova. "Nááádherrrný den pokrevní brrrrratře slunce moje :-)," psal zpěvák TV Nova. "Velmi se omlouvám, že jsem se neozýval, ale právě jsem přiletěl z dalekých krajin, kde jsem rozdával rozkoše :-). A teď musím rozdávat slasti v naší vlasti :-) A mám velký tvůrčí fofrrrrr ;-) V pátek to nestíhám, i kdybych si půjčil Gripena nebo Jumbojets :-D ;-). Ale velmi se těším, že v příštím termínu se sejdem :-D. S úctou, vaše DNA (Daniel Nekonečné Afrodiziakum) :-D," psal vždy veselý a energický showman.

Připomeňte si reportáž o Danu Nekonečném z Televizních novin:

reg TN.cz