Královská rodina

Nemají na výběr, Kate a Meghan se musejí setkat! Kvůli princezně Dianě

Meghan a Kate v Buckinghamském paláci
Zdroj: Profimedia
Kate Middletonová a Meghan Markleová
Zdeněk Drgáč
Zdeněk Drgáč
19.1. 2021 22:04
Téma:

Vztahy mezi princem Williamem a vévodkyní Kate na jedné straně a princem Harrym a vévodkyní Meghan na druhé jsou stále napjaté. Podle znalkyně královské rodiny se ale pomalými krůčky zlepšují. K usmíření by mohlo přispět i odhalení sochy princezny Diany, kvůli němuž se oba páry budou muset už zanedlouho setkat.

Už přes rok spolu téměř nemluví. Princ William nemůže mladšímu princi Harrymu odpustit, že hodil královské povinnosti přes palubu a odešel žít do Ameriky. V lásce se nikdy neměly ani jejich manželky. Přesto jsou na tom vévodkyně Kate a Meghan o poznání lépe než urození bratři.

 

Jak upozornil portál mirror.co.uk, slavné páry budou muset dát spory stranou. Nejpozději v červenci, pokud to koronavirová pandemie dovolí, se totiž setkají na odhalení sochy tragicky zesnulé lady Diany. To je naplánováno na den jejích nedožitých 60. narozenin.

 

Harry by si nedovolil na událost spojenou s jeho milovanou maminkou nepřijet a William mu v tom kvůli jejich neshodám určitě nebude bránit. Napětí mezi nimi se navíc podle znalkyně poměrů v královské rodině Katie Nichollové začíná mírnit.

 

 

Prý před sebou ale mají ještě dlouhou cestu. "Před rokem touhle dobou spolu vůbec nemluvili. Naposledy se viděli v březnu. Nebudou se hádat donekonečna, ale nic nenasvědčuje tomu, že se jejich vztah vrátí před Harryho odchod z rodiny," domnívá se Nichollová.

 

"Vzpomínka na jejich matku by ale mohla bratrskému poutu mezi nimi jedině prospět," doplnila.

 

Meghan s Harrym upadli i v nemilost královny Alžběty. Princova babička si nepřeje, aby se do Velké Británie vraceli a účastnili se oficiálních akcí. Údajně prohlásila, že pro královskou rodinu musejí buďto dýchat, anebo v ní nebudou vůbec.

 

Takhle se pár ze Sussexu loni loučil s královskou rodinou:

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz