Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 17.8. 2018 08:02
nová sezóna

Nemusíte čekat do pondělí! Nové díly seriálu Ulice už odstartovaly

Novinky v Ulici
Zdroj: TN.cz
Co vás letos čeká v Ulici?

Ačkoli v televizi odstartuje premiérová 14. řada seriálu Ulice až v pondělí, předplatitelé VOYO už se mohou na první poprázdninové díl podívat nyní. Na VOYO totiž najdou nové díly vždy na dva dny dopředu.

Už čtrnáctý rok po sobě budete svědky osudů svých oblíbených hrdinů z Ulice. Letošní sezóna se ponese ve znamení svatebního šílenství, můžete se těšit na víc než jednu veselku. Jinde ale tak veselo nebude. Gábina se ani po potratu nezbaví dotěrného Aleše, Peškovi zase budou řešit staré křivdy.

 

Doslova o život půjde v rodině Marečkových. Luboš se totiž ze dne na den ocitl na ulici, kde řádí vrah bezdomovců. Servírka Šárka se zase bude potýkat se sexuální nátlakem ze strany svého šéfa Mastného.

 

 

Do děje zasáhnou také nové postavy. V životě Terezy a Davida se objeví Davidovi rodiče, kteří se dosud drželi v pozadí. S nadcházející svatbou o sobě ale dají vědět. Vlasta Pešek se po letech setká se svou sestrou a neteří.

 

CO ČEKÁ VAŠE HRDINY V NOVÉ SEZÓNĚ, SI PŘEČTĚTE TADY


Jak to celé dopadne? Předplatitelé VOYO se mohou na nejnovější díl podívat už nyní. V televizi nová série Ulice startuje v pondělí v 18:25. Pokud se vám nechce do příštího týdne čekat, předplaťte si VOYO i vy, vyjde vás jen na šest korun na den!

 

ČTĚTE TAKÉ:

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Podrazy a intriky: Co Mastný chystá a jak si pojistí Áju?
ODHALENO: Kolaps, nová postava, romantika i pořádné podpásovky! Jaký bude konec srpna v Ulici?

Hvězda Ulice Aneta Krejčíková promluvila o jménu pro dítě: Myslela jsem, že se s partnerem shodneme líp!

mom TN.cz
Reklama