Osobnosti radí

"Nenechme si otrávit Vánoce. Budou, jaké si je uděláme," vzkazují celebrity

Bára Divišová
Bára Divišová
Aktualizováno 22:20
27.11. 2020 21:05

Jsme na prahu prvního adventního víkendu, ale vzhledem k okolnostem ho budeme letos prožívat v jiné atmosféře. Přesto bychom si měli i letos advent a Vánoce vychutnat. K tomu nás nabádají i známé osobnosti.

"Přejeme vám krásný advent a vůbec celé Vánoce. Ať se nám vydaří a nenechme si je otrávit. Budou takové, jaké si je uděláme," vzkazuje zpěvačka Hana Zagorová.

 

Její manžel Štefan Margita se okamžitě připojil: "Hanka má pravdu, já se na Vánoce těším, a hlavně se těším na Nový rok, protože věřím, že zažijeme něco úplně jiného než ten letošní."

 

 

K přání se připojil také youtuber Kovy. "Já věřím, že jak adventní, tak vánoční čas v nás mají probudit to lepší a letos budou důležitější, protože nám umožní uniknout z té každodenní, možná trochu šedivé reality tohoto roku. Takže přeji všem co nejklidnější a nejmilejší adventní čas," vzkázal všem.

 

"Já pevně věřím, že se co nevidět z těhle těch všech trablů dostaneme, a rok 2021 bude lepší. Já v to pevně věřím. Takže hlavně buďte zdraví a mějte pevnou vůli a pevnou naději v lepší zítřky a lepší příští rok," popřál Čechům zpěvák Monkey Business Matěj Ruppert.

 

 

K přání krásného a pohodového adventu se připojil také kněz Zbigniew Czendlik a olympionik Lukáš Krpálek. Herec a moderátor Ondřej Sokol diváky TV Nova pozdravil z rodného Šumperka.

 

"Letos budou ty Vánoce a ten advent trochu jiný. Chtěl bych vám říct, že možná i díky tomu se dá doma najít kousek obyčejného štěstí a že doufám, že budeme šťastní a veselí i přesto, co se děje," vzkázal.

kvo TN.cz