legové pochoutky

Neobvyklý podnik: Tohle je bistro pro milovníky Lega! GALERIE

Lego restaurace
Zdroj: Profimedia
Téma:

Stavebnice Lego je populární po celém světě. Na zcela novou úroveň ale zálibu v této hračce posunuli na Filipínách – otevřeli zde legovou restauraci, kde je i servírované jídlo ve tvaru lego-kostek!

Originální podnik s názvem Brick Burger byl otevřen ve filipínském městě Pasig. Kromě celkové dekorace v legovém stylu nabízí restaurace i opravdové legové hamburgery.

 

GALERIE: Lego restaurace

1
/
5
Zdroj: Profimedia
Lego restaurace - 5

 

Fast-foodovou restauraci v legovém stylu otevřel v srpnu roku 2016 Jergs Correa, který je sám velkým fanouškem této legendární stavebnice. Hamburgery se zde mezi sebou neliší jen masem a ingrediencemi uvnitř, ale i barvou "housky" nebo spíše "kostky" na vrchu pokrmu. Restaurace dokonce nabízí výzvu pro své hosty: kdo spořádá do dvou a půl minuty jejich největší hamburger s názvem Lord Business, ten vyhraje jednu z legových stavebnic.

 

 

Nejen jídlo v podniku je nezvyklé svým designem. Samotné jídelní boxy jsou tvořeny velkými legovými kostkami, stejně jako osvětlení nad hlavami hostů. A bonus na závěr – návštěvníci restaurace si mohou čekání na své jídlo zpříjemnit stavěním stavebnice přímo u svého stolu. Pokud Lego opravdu milujete, tenhle podnik prostě musíte navštívit!

TN.cz