povedený žertík

Neodhlásil se z Facebooku. Co se stalo potom, mu změnilo život

Aziz Huseyin - 1
Zdroj: facebook.com
Aziz Huseyin s přítelkyní
Téma:

Vždy a všude se odhlašujte z Facebooku! Jinak totiž riskujete, že se vám na profil dostane někdo cizí a natropí tam pěknou neplechu.

Něco podobného se stalo i Azizu Huseyinovi z Londýna. Tomu z ničeho nic začaly stovky kamarádů a známých posílat gratulace a on vůbec netušil proč. Tedy až do té chvíle, než se podíval na internet a všechno bylo okamžitě jasné, píše Daily Mail.

 

 

V pondělí si šestadvacetiletý mladík vařil v práci čaj, když vtom k němu přišli kolegové a blahopřáli mu k zásnubám. V podobném duchu se nesly také emaily a zprávy, které mu zaplavily počítač. Pak ale Aziz zapnul Facebook a hned věděl, která bije. Nějaký vtipálek mu tam bez jeho vědomí nahrál fotky jeho velmi romantické žádostii o ruku. Text u obrázků sděloval: "Řekla ano." 

 

 

Aziz nejprve podezíral svou přítelkyni, ta ale byla stejně v šoku jako on. Do dnešního dne  fotka získala 294 like a víc než 70 komentářů. "Tohle věnuju všem mým kamarádům a rodině, kteří mi gratulovali. Velmi děkuji, ale zároveň se chci omluvit. Naneštěstí se ještě ženit nebudu, někdo se mi dostal na profil. Ale jsem velmi rád, že budete všichni tak přející, až se to skutečně stane," napsal na Facebook Aziz vysvětlení. Dodnes neví, který šprýmař si z něj vystřelil.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Facebook ruší jeden ze svých největších nesmyslů: Čeká vás velká změna!

Tomáš Klus se stal obětí podvodníka. Jak může někdo něco takového vůbec udělat?

Související témata:
mom TN.cz