galerie luxusní resort

Nepotkali jste na dovolené Harryho a Meghan? Volno si užívali na Ibize

Dovolená Meghan a Harryho v luxusním resortu na Ibize
Zdroj: Vista Alegre
Téma:

Španělský ostrov Ibiza je oblíbenou dovolenkovou destinací, kam vyráží ročně tisíce Čechů. Pro pár dnů volna si ho letos vybral i vévoda a vévodkyně ze Sussexu. Meghan Markle, princ Harry a jejich syn Archie si užili luxus v komplexu Vista Alegre nad zálivem Porroig Bay.

Královský pár se vydal na Baleárské ostrovy soukromým tryskáčem. Využili pohostinství střežených vil v zálivu Porriog Bay na jihu oblíbeného ostrova. Resorty tu stojí až 3,5 milionu korun za týden. „Už tak vysoká bezpečnostní zabezpečení tu byla po celou dobu jejich návštěvy ještě zpřísněna,“ popsal místní obyvatel pro deník The Sun.

 

Princ Harry si mohl vybrat z několika vil, které jsou v komplexu k dispozici. Jednou z nejexkluzívnějších je Sa Calma, kterou si v minulosti pronajal třeba DJ David Guetta nebo zpěvák Paul McCartney.

 

Třípodlažní budova má vlastní padesátimetrový bazén. K dispozici je tu samozřejmě osobní personál od majordomuse, přes uklízečky, servírky, šéfkuchaře po instruktora jógy či osobního sluhu.

 

Podle zdrojů z okolí královské rodiny se mladá rodinka v dalších dnech vydá do Francie, kde bude trávit zbytek své dovolené.
 

GALERIE: Luxusní dovolená prince Harryho a vévodkyně Meghan na Ibize

1
/
14
Zdroj: Vista Alegre
Dovolená Meghan a Harryho v luxusním resortu na Ibize

TN.cz