To nemají ložnici?

Nestydové! Pár se za bílého dne oddával sexu na balkóně. VIDEO

Téma:
sex

Video, které natočil chodec na ulici ve španělském městě Salamanca, obletělo svět. Náhodný kolemjdoucí zachytil pár, který se oddával sexu na balkóně přímo nad rušnou ulicí. Video odvysílaly i španělské televizní stanice a vyvolalo bouřlivou diskuzi.

Náhodný kolemjdoucí natočil šokující video v neděli. Poté, co se stalo hitem na sociálních sítích, ho odvysílaly i televize Telecinco a Antena 3. Zachycuje pár, který se oddává za bílého dne sexu na balkóně nad ulicí Avenue Portugal ve městě Salamanca na západě Španělska.

 

Milenci si užívají na balkóně ve čtvrtém patře domu. Že je u toho někdo natáčí, si zjevně nevšimli, protože byli celou dobu otočení zády ke kameramanovi. Naštěstí většinu zakrývá zábradlí.

 

Ve Španělsku se hned rozhořela bouřlivá diskuze. Desítky uživatelů milenecký pár odsuzovaly coby exhibicionisty. Jiní se jich ale zastávají. "Zalezte si do jeskyně, vy puritáni. Uráží vás, že ti lidé mají hezkou chvilku. Možná jim jen závidíte?!" napsal jeden z diskutujících.

 

 

"No to je ale zvrácenost a zhýralost! Hrozně mě to uráží. Za Franca by se tohle nestalo!" citoval list Infobae ironický příspěvek uživatele s přezdívkou Cosmedio.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Sexy dobrodružství na veřejnosti! Kam se ukrýt?
Milování venku? Jak si ho užít naplno?

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

vbo TN.cz