ŠOKUJÍCÍ POROD

Netušila, že je těhotná! Na palubě letadla pak porodila chlapečka

Nečekaný porod na palubě letadla
Zdroj: gofundme.com
Lavinia Mounga a její syn
Anna Křenková
Anna Křenková
4.5. 2021 10:57
Téma:

Cestující během letu z amerického Utahu na Havaj překvapila načekaná událost. Žena netušila, že je těhotná a během letu začala na palubě rodit. Naštěstí se v letadle nacházelo několik lékařů a zdravotních sester. Novopečenou maminku a jejího chlapečka po přistání převezli do nemocnice.

Pasažéři si z letu odnesli netradiční zážitek. Jedna z cestujících začala na palubě rodit. Američanka Lavinia Mounga jela na dovolenou se svojí rodinou. Podle všeho sama netušila, že je těhotná. Během letu ale Lavinia dostala kontrakce a začala rodit. Naštěstí na palubě bylo několik lékařů a zdravotních sester, kteří mamince pomohli. Informace přinesl portál UNILAD.

 

"Jestli někoho zajímá, jak dopadl náš výlet na Havaj, tak to začalo takto. Během letu jsem asistovala při porodu. Nad oceánem. 27týdenní miminko se po třech hodinách narodilo. On i maminka jsou v pořádku," uvedla jedna ze zdravotních sestřiček na svém facebookovém profilu. "Bůh byl tam nahoře s námi," dodala.

 

 

Zpráva o porodu překvapila i přítele Lavinie. Ani ten totiž netušil, že by jeho drahá polovička mohla být těhotná: "To, že je náš syn na světě, je zázrak a nic jiného," nechal se slyšet na sociálních sítích přítel. Maminka a chlapeček jsou nyní v nemocnici na Havaji, kde zůstanou, dokud si lékaři nebudou jisti, že miminko může bezpečně cestovat.

 

Sestry Lavinie následně založily internetovou sbírku. Peníze půjdou na pokrytí nákladů spojených s pobytem v nemocnici na Havaji.

 

Sestry ze Slovenska porodily dvojčata, a dokonce ve stejný den! Na reportáž TV Nova se podívejte zde:

 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz