zbytečný zásah

Neuměl omluvit zameškanou práci a nevěru, tak si vymyslel znásilnění

Znásilnění
Zdroj: Thinkstockphotos
Martin Klícha
Martin Klícha
Aktualizováno 18:46
13.8. 2019 17:55
Téma:

Muž na policejní služebně oznámil, že byl opakovaně znásilněn neznámým pachatelem, policisté se ihned pustili do pátrání. Skutečnost ale byla úplně jiná, podle policie si mladík údajně vše vymyslel, protože neuměl omluvit zameškanou práci a nevěru svému příteli.

V pondělí kolem půl sedmé přišel na policejní služebnu v Českých Velenicích muž, který tvrdil, že byl v noci a nad ránem opakovaně znásilněn neznámým mužem tmavé pleti, který měl hovořit pouze německy.

 

Na místo údajného znásilnění okamžitě vyrazily policejní hlídky, byla povolána kompletní výjezdová skupina z Jindřichova Hradce, dorazil i psovod se svým psem. Vyšetřování bylo velmi intenzivní.

 

"V průběhu provedeného vyšetřování bylo muži zákona zjištěno, že poškozený, který je homosexuál, měl mít opakovaně soulož či jiný pohlavní styk s dosud neustanoveným jiným mužem, avšak toto vše z jeho strany bylo vždy dobrovolné a znásilněn nebyl," uvedla mluvčí policie Hana Millerová.

 

 

Podle policie si měl muž vše údajně vymyslet kvůli tomu, že nedokázal vysvětlit zameškání pracovní směny a byl nevěrný svému současnému partnerovi.
 

TN.cz