Drsné praktiky

Neustále loudil po sousedce sex. Ta mu za trest uřízla penis

Zamyšlená indická dívka
Zdroj: Profimedia
Ilustrační foto

Sedmadvacetiletý mladík z Indie sexuálně obtěžoval svou o dvacet let starší sousedku. Ta si to nenechala líbit a uřízla mu penis. Poté ho ale odvezla do nemocnice, aby mu zachránila život.

Mladík dlouho sváděl svou sousedku k pohlavního styku. Žena je vdaná a má dvě děti. To však mladý muž věděl. Situace ale došla ještě dál. Oznámil totiž jejímu manželovi, že je do ní zamilovaný, což vedlo mezi manželi k hádkám.

 

Žena tak vzala řešení problému do svých rukou a požádala o pomoc dva neupřesněné společníky. Ti mladíka drželi, zatím co žena ho zbavila mužství, uvedl list The Telegraph.

 

Po svém činu ho odvezla do nemocnice. Muž v kritickém stavu podstoupil operaci a nyní je jeho stav již stabilizovaný. Ženu i její dva spolupachatele indická policie zatkla. Jako důkazy zabavila nůž a zbytky odděleného penisu.

 

"Zatkli jsme ženu a její dva komplice. Podezřelá přiznala, že useknout muži, který ji pronásledoval penis, byl její plán. A to kvůli neustávajícímu sexuálnímu obtěžování," uvedl inspektora Gajanan Kadbule.

 

 

Podobné případy se v Indii staly již v minulosti. Před několika lety přišel server Medical News Today s informací, že se lékařům podařilo zachránit mužský pohlavní orgán. Pacient o penis přišel, když mu ho uřízla jeho manželka. Údajně to bylo proto, že přivedl domů prostitutku.
 

pan TN.cz