tajemné příběhy

Temná svědectví, ze kterých mrazí! Lidé popsali SETKÁNÍ S UFONY

Setkání s mimozemšťany
Zdroj: Tn.cz/ thinkstockphotos.com
Ilustrační foto
Téma:

Ačkoli se najde mnoho odpůrců, kteří vždy budou tvrdit, že jiný svět mimo ten náš neexistuje, stále častěji se objevují tajemné příběhy a "důkazy" o mimozemském životě. Dokonce existují lidé, kteří tvrdí, že se s ufony setkali tváří v tvář, z jejich příběhů naskakuje husí kůže.

Existuje i jiný svět, než je ten náš? Tuto otázku si kladou nejen ufologové a nadšenci do všemožných vesmírných záhad, ale i experti ze světových uznávaných organizací. Vznikají nejrůznější přístroje a satelity, které mají zachytit konverzaci z Vesmíru, stále častěji se navíc objevují lidé tvrdící, že se s ufony osobně setkali.

 

Obvykle toto údajné setkání provází výpadky paměti a změny v místě a čase. Takový je i příběh pětice lidí, která si vyšla kempovat. Všichni si pamatují, že plavali, pak jedli večeři, ale nikdo už si nepamatuje úklid táboráku nebo že by šel do stanu.

 

 

"Probudili se asi 10 yardů daleko od původního místa ve stejném uskupení jako předtím," vyprávěl příběh svého tchána jeden z mužů, jehož historku zveřejnil britský Mirror. Po táborovém ohni po probuzení nikde ani stopy. Stany stály opodál a byly prý od sebe přesně ve stejné vzdálenosti jako přesunutí výletníci.

 

Jednu z žen prý mimozemšťan probudil uprostřed noci, sápal se jí do postele. Nevylučuje ale, že by klidně mohlo jít i o démona. "Místnost byla velmi tmavá, ale viděla jsem odraz v zrcadle u rohu postele - byla to vysoká silueta... Nemohla jsem se hýbat, uviděla jsem, jak se to šplhá ke mně do postele," popsala. Pak se jí zatmělo před očima a probrala se až ráno. Doteď to označuje za svůj nejhorší zážitek.

 

 

Paralýza v posteli předcházela i dalšímu podivuhodnému setkání. "Vysoká kreatura, která vypadala jako kudlanka nábožná v kápi, mi položila ručičky na nohy. Nebolelo to. Pomocí telepatie to ke mně mluvilo o postupu, který mi pomůže chodit," popsal svůj příběh další muž. I u něj následovalo náhlé zatmění, probudil se ale s otlačenými ručičkami na nohou.

 

A telepatické schopnosti zmínil i další člověk. "Pamatuji si, jak jsem se probudil a za oknem ložnice viděl postavy pohybující se směrem k domu, vůbec nevzbudily mou přítelkyni ani psa, naváděly mě ven k jejich lodi. Jeden z nich vypadal fascinovaný mým psem, prolétlo mi hlavou, že mě naštve a ublíží mi, jestli se něco stane psovi, on se odvrátil," podělil se o svůj zážitek na portálu Reddit.

 

Máte i vy podobné zážitky s nadpřirozenými a mimozemskými silami? Své příběhy nám posílejte na zpravy@nova.cz. Děkujeme!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Průlomová zpráva z NASA: Na Jupiteru jsou mimozemšťané! Jak to vědci zjistili?

DEFINITIVNÍ DŮKAZ: Šokující video ukazuje, že na Marsu opravdu žijí mimozemšťané! Vidíte ho také?

 

lud TN.cz