dokonalá proměna

Neuvěřitelná změna: Dívka vážila přes sto kilo, teď je z ní modelka!

Ariana Omipi
Zdroj: Instagram, Ariana Omipi
Téma:

Ariana Omipiová z Nového Zélandu jídlo milovala tak moc, že ve svých devatenácti letech vážila 125 kilogramů. Pak si však řekla, že to stačí a rozhodla se zhubnout. Za rok se dostala až na 66 kg a může se pyšnit postavou modelky.

Čtyřiadvacetiletá Ariana Omipiová z novozélandského Aucklandu pracuje jako manažerka. Od malička ráda jedla a někdy až extrémně velké porce. Díky tomu v pouhých devatenácti letech vážila až 125 kilogramů, informoval britský Mirror.

 

Rozhodla se s tím něco udělat. Držela však diety, které jí spíše škodily. I když se jí podařilo ztratit pár kilo, zase je opět nabrala. Na začátku roku 2018 vážila až 135 kilogramů. "Moje porce byly velké a neustále jsem měla pocit hladu," řekla Omipiová.

 

Dodala také, že za další vteřiny měla opět hlad a musela si dát jídlo znovu. V loňském roce už toho však dívka měla dost a podstoupila operaci žaludku, která byla úspěšná.

 

 

Teď se už cítí Omipiová dobře a hlad vůbec nepociťuje. Sportuje dvakrát týdně s osobním trenérem, se kterým střídá posilování a kardio cvičení. Po roce váží už jen 66 kilogramů a se svou postavou se chlubí na instagramu, kam pravidelně zveřejňuje fotografie.

 

GALERIE: Ariana Omipi

1
/
9
Zdroj: Instagram, Ariana Omipi
Ariana Omipi - 1

 

"Cítím, že mám kontrolu nad jídlem. Můžu něco uvařit, aniž bych pociťovala touhu nebo potřebu to sníst…Jsem neuvěřitelně šťastná, takže si užívám života a těším se na to, co mi přinese budoucnost," vysvětlila dívka.

reg TN.cz