Otřesné týrání

Neuvěřitelné! Mladík se opil a pak se snažil v troubě upéct fenku!

Téma:
pes

Otřesný případ týrání psa vyšetřují českokrumlovští kriminalisté.Jednadvacetiletý muž strčil fenu křížence labradora do elektrické trouby a zapnul ji. Psa se naštěstí podařilo zachránit.

Podle kriminalistů to je případ, který nemá obdoby.Ve Vyšším Brodě opilý mladík, navíc pod vlivem léků, provedl něco nepochopitelného. Poté, co přišel domů z práce, vzal svou sedmiletou fenku a násilím jí nacpal do elektrické trouby v kuchyni.


Muž zapnul ohřev na více než sto stupňů celsia. Zvíře bylo uvnitř trouby zavřené naštěstí jen pár minut, podivné pečeně si totiž všiml "kuchařův" spolubydlící - psa vyndal a zavolal policisty.


"Policisté mladíka zajistili, přivolali lékařskou pomoc veterináře a následně případ předali kriminalistům územního odboru Český Krumlov," potvrdil mluvčí jihočeské policie Milan Bajcura.


Fenka měla popálený hřbet,hlavu i tlapky. Po ošetření skončila v útulku ve Vyšším Brodě. Jakou další újmu jí majitel způsobil, budou zkoumat pracovníci Krajské veterinární správy. Kriminalisté výtečníka obvinili z týrání zvířat a hrozí mu až dvouleté vězení.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Dojemné video: Vyhublá fenka je zachráněna

GALERIE: Dívka vzala umírající fenku na výlet jejich snů. Potom jí zemřela v náruči

 

Související témata:
pez, Jiří Bydžovský TN.cz