Jídlo s překvapením

Neuvěřitelný pokus: Takhle vypadá šest let starý Happy Meal! FOTO

Happy Meal po 6 letech - 1
Zdroj: facebook.com
Téma:

Happy Meal milují snad všechny děti. Po téhle fotce si ale nejspíš rozmyslíte, než svým potomkům další jídlo od McDonald's koupíte. Jedna Američanka totiž uchovala neotevřený Happy Meal dlouhých šest let a když se do něj konečně podívala, jídlo bylo netknuté!

Po šesti letech by zřejmě každé běžné jídlo shnilo a rozpadlo se. Ne tak Happy Meal, který servíruje McDonald's dětem po celém světě. Američanka Jennifer Lovdahlová se rozhodla dokázat, jak nezdravé jídlo Happy Meal je, a jeden box uchovala uzavřený šest let.

 

Když krabičku po tak dlouhé době otevřela, ani Jennifer nevěřila vlastním očím. "Je to šest let, co jsem tenhle Happy Meal v McDonald's koupila. Celou tu dobu byl v naší kanceláři a neshnil, nezplesnivěl ani se nijak nerozložil. Jen trochu páchne lepenkou," popsala svůj šok na Facebooku. Podle fotky opravdu jídlo vypadá, jako byste ho zrovna dostali u pultu.

 

 

Situace podle ní dokazuje, že jsou pokrmy a nápoje z fastfoodů plné koncentrátů a chemikálií. "Udělali jsme tenhle experiment, abychom svým pacientům ukázali, jak moc nezdravé tohle 'jídlo' je. Zvláště pro děti," uvedla Jennifer, která pracuje jako chiropraktička.

 

It's been 6 years since I bought this "Happy Meal" at McDonald's. It's been sitting at our office this whole time and...

Zveřejnil(a) Jennifer Lovdahl dne 3. únor 2016

 

"Vyberte si radši skutečné jídlo. Jablka, banány, mrkve, celer... to je opravdový fastfood," dodala Američanka, jejíž příspěvek už na Facebooku sdílelo přes 180 tisíc lidí. Někteří navíc v komentářích poukazují na to, že účtenka už se na rozdíl od jídla začíná rozkládat.

 

 

Další uživatelé ale pochybují, zda je celá situace pravdivá. Neexistuje totiž možnost jakkoliv Jennifeřino tvrzení ověřit, a tak se objevily spekulace, že šest let stará je jen účtenka, nebo že Jennifer uchovala Happy Meal v mrazáku.
 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Lidé hromadně bojkotují známý fastfoodový řetězec. Tady vidíte proč

DĚSIVÉ ZJIŠTĚNÍ: Slitovala se a koupila mu v McDonaldu oběd. Pozdě zjistila, že to není bezdomovec

epa TN.cz