ZÁMEK ŠTIŘÍN

Nevěsty zkoušely šaty, pány okouzlila soutěž o svatbu na zámku zdarma

Lucie Šprinclová
Lucie Šprinclová
Aktualizováno 13. 2. 2020 9:57
10.2. 2020 13:41

Dokonalá svatba jako z pohádky – takovou v sobotu 8. února představil zámek Štiřín. Šlo o den otevřených dveří, kde jste mohli nahlédnout do různých provedení svateb, jídel, šatů i svatebních doplňků. Nechyběly ani známé tváře TV Nova. Jaká byla na zámku atmosféra a co na sebe a partnery prozradily tváře Novy, se podívejte ve videu:

Akce začala už v 11 dopoledne a trvala do šesté hodiny večerní. Celý areál se proměnil do nekonečné svatební inspirace plné workshopů. Nastávající nevěsty si tak mohly vyzkoušet svatební šaty, líčení i účesy. Velký zájem byl také o výhru celé svatby na klíč zdarma. K dalším lákadlům patřily i osobnosti, které znáte z TV Nova.

 

Program nebyl určený jen snoubence, přišli také manželé, kteří by rádi obnovili svůj svazek. Návštěvníky čekala bohatá zábava, kterou provedla v krásných svatebních šatech z dílny salonu Adina známá hvězda televize Nova Kristina Kloubková.


Sobotní slunečné počasí lákalo k procházce anglickým parkem, který je součástí zámku a cestou na zpět jste mohli ochutnat svatební delikatesy. Všechny zaregistrované účastníky čekal také dárek zdarma v podobě výborných bílých vín a tmavé čokolády.

GALERIE: Moderátoři TV Nova na Zámku Štiřín

1
/
22
Zdroj: Barbora Boháčová
Moderátoři TV Nova na Zámku Štiřín - 18

TN.cz