Tragická nehoda

Nevinná hra se zvrtla v boj o život: Chlapečka (†5) uškrtil vlastní pes!

Chlapce uškrtil vlastní pes - 1
Zdroj: facebook
Chlapec si hrál se psem na zahradě, ten ho uškrtil
Téma:
pes

Pětiletý John si hrál na zahradě se psem. Po chvíli skotačení začalo zvíře tahat za jeho šálu, až chlapec ztratil vědomí. Maminka mu přiběhla na pomoc a záchranáři ho odvezli do nemocnice, dítě ale nepřežilo.

Pětiletému Johnu Brunovi z americké Pensylvánie se stala osudná hra s rodinným mazlíčkem. S pejskem se honili po zahradě, když ho zvíře chytilo za šálu a začalo ho vláčet ve sněhu mezi stromy. To, co vypadalo jako nevinná zábava, však skončilo tragicky, píše portál The Sun.

 

Johnovo bezvládné tělíčko našla jeho matka na dvoře. Okamžitě zavolala záchranku, která ho převezla do nejbližší nemocnice. Ani lékařský zásah ale nepomohl, chlapec po několika dnech zemřel. Podle soudního lékaře se dítě uškrtilo, šlo ale o nešťastnou náhodu.

 

 

GALERIE: Chlapce při hře uškrtil vlastní pes

1
/
4
Zdroj: facebook
Chlapce uškrtil vlastní pes - 1

 

 

"John Bruno byl energický pětiletý chlapec. Jeho úsměv a nespoutaná energie byly elektrizující. Miloval Ninja želvy, Pokémony, superhrdiny a dělání hloupostí. Nade vše miloval svou mámu, tátu a velkou sestřičku," stojí na stránce GoFundMe, kde rodina sbírá peníze na pohřeb.

epa TN.cz