Horor na dovolené

"Nevyhrožujte mi!" vzkazuje dívka Richarda (26), který si zlomil vaz

Slovák si zlomil vaz
Zdroj: facebook, Simona Malarova
Téma:

Sbírka na Richarda , který si na dovolené na Mallorce zlomil krční páteř a nemůže se kvůli finanční tísni dostat domů, už má první negativní ohlasy. Někteří totiž nevěří, že se událost skutečně stala. To Richardova přítelkyně Simona ale jednoznačně odmítá.

"Vy, kteří říkáte, že je to podvod, si klidně zavolejte do nemocnice Son Espases ve městě Palma de Mallorca nebo kontaktujte hotel BH Mallorca, kde se incident stal," vyzvala "hejtry" Simona. Podle ní už se pod výzvou k pomoci Richardovi objevily i komentáře přející mladíkovi smrt.

 

"Chtěla bych vás poprosit, abyste mi už dali pokoj a nevyhrožovali. Kdyby Ríša byl schopný vnímat a mluvit, nikdy by tohle nedovolil," pokračovala Simona v emotivním vyjádření na svém facebooku.

 

 

Simoně se dokonce začali někteří lidé vysmívat, protože je prý jen Richardova letní láska a dívka na pobavení. "Už jsem s Ríšou jeden rok a pět měsíců. Chci, abyste věděli, že Ríšo byl a je se mnou šťastný a miluje mě tak, jak já jeho. Nikdy ho neopustím a budu s ním bojovat až do konce, i kdyby se kompletně neuzdravil," nenechala se Richardova přítelkyně odbýt.

 

 

Simona na Richarda stále vede sbírku, podívat se na ni můžete ZDE. Podle svých slov musí vybrat 20 tisíc britských liber, aby Richarda mohli převézt a dát mu náležitou péči v  Anglii. Tam totiž pár, původně ze Slovenska, dlouhodobě žije - Simona už od dětství, Richard posledních zhruba sedm let. Proto ani neuvažují, že by Richarda převezli na Slovensko.

 

"Přispíváme na britský systém zdravotnictví (NHS) a naše rodiny žijí v Anglii, proto bude Richard převezený tam," upřesnila Simona.

 

 

Mladý muž si zlomil krční páteř po skoku do bazénu na dovolené na Mallorce. Nyní dýchá pomocí trubice a nemůže se od krku dolů hýbat. Pár neměl sjednané zdravotní pojištění, proto nyní Richardova přítelkyně prosí veřejnost o pomoc se zaplacením péče a převozu. 

 

"Vím, že tím, že jsme si nekoupili cestovní pojištění, jsme udělali největší chybu v životě. Ale teď už s tím nic neuděláme. Richard potřebuje pomoc," dodala Simona s tím, že jejich rodiny údajně rozprodávají majetek, aby pokryly alespoň část potřebných peněz.

nor TN.cz