řeší to sociálka

Nezodpovědné chování! Otec vzal do baru malé dítě. Nechal ho tam a utekl

Dítě s pivem
Zdroj: Getty Images
Ilustrační snímek
Kateřina Sejková
Kateřina Sejková
17.6. 2020 11:43
Téma:

V jednom z českobudějovických barů bylo v pondělí večer živo. Otec tam s sebou vzal šestiletého synka a obtěžoval ostatní hosty. Nakonec utekl ještě před příjezdem hlídky městské policie a chlapečka tam nechal.

Do baru na Pražské třídě v Českých Budějovicích přišel v pondělí po deváté hodině večer 44letý muž a po svém boku měl opravdu neobvyklý doprovod - svého šestiletého synka. A přestože měl s sebou dítě, alkoholu se nebránil. Podle oznámení, které strážníci obdrželi, byl muž podnapilý a obtěžoval ostatní hosty v baru.

 

Ještě před příjezdem hlídky strážníků z baru utekl. Malé dítě tam ale nechal samotné. "Hlídka neprodleně předala pomocí radiostanice popis muže svým kolegům a ti ho zanedlouho v okolí nalezli. Poté se za doprovodu strážníků do baru vrátil," uvedla městská policie.

 

 

Otec strážníkům tvrdil, že si chlapce měla v baru vyzvednout jeho matka, ale odešla bez něj. Hlídka se pokoušela s ženou telefonicky spojit, nicméně bez úspěchu. Na místo tak byla přivolána pracovnice sociálky, která se bude případem dál zabývat. Muž mezitím nadýchal 1,8 promile.

TN.cz