výsledky pitvy

Nezvěstnou ženu ze Semilska zřejmě někdo zabil! Policie hledá svědky

Ivan Berka
Ivan Berka, Lucie Staničková
Publikováno 31. 7. 2020
Téma:

Pohřešovaná pětatřicetiletá žena, která se našla mrtvá u obce Rovensko pod Troskami, zemřela podle patologů zřejmě násilnou smrtí. Kriminalisté nyní pátrají po dalších svědcích, kteří by mohli pomoci dopadnout pachatele činu.

Ženu viděli svědci naposledy ještě živou minulý týden v sobotu v jedenáct hodin večer v restauraci "U Alenky" v centru Rovenska pod Troskami.


"Byla na místní zábavě, pak šla do hospody. S někým se seznámila, ale nevíme s kým,“ řekli obyvatelé obce.


Domů se už ale nevrátila. Její rodina začala mít o ni starost a obrátila se na policii. Pátrací akce skončila o dva dny později, kdy mrtvou ženu objevil náhodný svědek.

 


"Soudní pitva potvrdila, že žena měla na těle zranění, která mohla způsobit jiná osoba. Ve věci nyní probíhá prověřování pro podezření z násilného trestného činu,“ potvrdil policejní mluvčí Vojtěch Robovský.


Žena z restaurace ušla zhruba kilometr, a to směrem k chatové oblasti u kopce Bor. Podle policistů byla 175 cm vysoká, s tmavými vlasy a střední postavy. Na sobě měla modré tříčtvrteční kalhoty, šedé boty a černé tílko s nápisem "Killer cobra.“


"Žádáme svědky, kteří si ženy v Rovensku pod Troskami v noci ze soboty na neděli všimli, aby se obrátili na linku 158,“ vyzývá Robovský.


Kriminalistům by mohly pomoci i případné záběry z palubních kamer řidičů, kteří obcí Rovensko pod Troskami projížděli.

TN.cz