při nehodě

Nezvratný osud: Zemřel 3. člověk, který přežil masakr ve Vegas

Roy McClellan s manželkou
Zdroj: facebook
Téma:

Při masakru na hudebním festivalu v Las Vegas zemřelo 59 lidí, více než 500 dalších jich bylo zraněno. Motorkář Roy McClellan a jeho manželka byli mezi šťastlivci, kterým se podařilo utéct do bezpečí. Radost z jejich přežití ale netrvala dlouho...

Roy McClellan (52) zemřel na následky vážných poranění 17. listopadu. Srazilo ho auto, které z místa nehody ujelo. Policii se podařilo dopadnout řidiče Chevroletu, který muže nechal zemřít. "Nechápu, proč přežil střelbu, když zemřel tímto způsobem o měsíc později," pláče nešťastná vdova Denise.

 

"Doufám, že je můj manžel nyní v bezpečí," dodala s tím, že Roy chodil po střelbě na terapii. "Měl to všechno pořád v hlavě," popsala.

 

Roy není prvním, kdo přežil masakr ve Vegas, ale byl zabit krátce poté. Hned dva týdny po děsivé události zemřel manželský pár z Las Vegas. Dennis a Lorraine Carverovi uhořeli 16. října při autonehodě.

 

Jejich mladší dcera Madison uslyšela ze svého okna ohromnou ránu. Když vyběhla z domu, aby se podívala, co se stalo, zahlédla auto svých rodičů, které pohlcovaly plameny.

 

 

Manželé uhořeli kousek od svého domu. Podle policie narazili do železné brány krátce před jedenáctou večer, hasičům zabralo skoro hodinu, než se jim podařilo auto uhasit.

 

Poslední dva týdny žili podle rodiny naplno. "Po střelbě se jim ozývali všichni jejich známí, na kterých jim záleželo. Byli strašně šťastní," popsala LVRJ Brooke a dodala: "Poslední dva týdny žili pro každý moment."

 

Při masakru na hudebním country festivalu v Las Vegas zemřelo nejméně 59 lidí a dalších 527 bylo zraněno. Muž podle svědků střílel z 32. patra nedalekého hotelu Mandalay Bay. Měl tak ideální přehled, aby mohl zasáhnout co nejvíce návštěvníků.

 

Lidé se shodují, že kulek bylo tolik, že jimi byla doslova poseta zem. Policie informovala, že tak tragickou střelbu Amerika ještě nezažila. Střelcem byl důchodce a hazardní hráč Stephen Paddock.

Policie pátrá po motivu střelce z Las Vegas

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
ham TN.cz