Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 20.3. 2018 10:00
tragická nehoda

Nikol v rychlosti vrazila do stromu: Zemřela tři týdny před svatbou

Náraz do stromu
Zdroj: HZS Libereckého kraje
Ilustrační foto

Další mladý život vyhasl v pondělí v poledne na nebezpečném úseku mezi obcemi Beladice a Nová Ves nad Žitavou na Slovensku. Mladá Nikol (†22) narazila do stromu, v troskách auta zemřela. Jen o několik metrů dál stojí kříž, který připomíná oběť jiné nehody.

Tragická dopravní nehoda se stala v pondělí kolem 12. hodiny. Nikola řídila Opel Vectra a zatím z nezjištěných příčin vrazila do stromu. Vážným zraněním na místě podlehla. S největší pravděpodobností se ale po silnici řítila obrovskou rychlostí. Informuje o tom slovenský web Čas.

 

Nikolina matka si nedokáže vysvětlit, kam její dcera tak pospíchala. Šílenou zprávu se dozvěděla od policie. "Volala jsem synovi, aby přijel domů, ale nechce, je z toho úplně zdrcený," popsala pro Čas matka, která obrovské ztrátě stále nemůže uvěřit.

 

Nikol už s mtkou nežila, dva roky bydlela se svým přítelem a pracovala jako barmanka. "Nnevím, co budeme teď dělat. 7. dubna se měl mladší syn Tomáš ženit," dodala matka.

 

 

O její zálibě v rychlé jízdě věděla, i její přítel ji prosil, aby jezdila pomaleji. Před dvěma roky totiž už jednu nehodu měla, tehdy skončila se zlomeným žebrem.

mom TN.cz