Moravskoslezský kraj

Na ostravské svatbě se porvali hosté, bitku ukončila policie až na ulici

Vondřichová
Kristýna Vondřichová
20.9. 2020 15:08
Téma:

Lidé v ostravské ulici Karpatská v noci na neděli neměli právě klidné spaní. V nedalekém podniku Nagano se podle vyjádření svědků konala svatba, která skončila hádkou a hromadnou rvačkou. Situaci uklidnili až přivolaní policisté.

Na místo podle fotografií z místa dorazilo sedm policejních aut. I incidentu došlo v noci ze soboty na neděli a na místo přijela také sanitka. Podle slov svědků incident odstartoval už během svatební oslavy a jeho hlavní iniciátoři se poté přesunuli na ulici před podnik. A tam už jejich počíání neuniklo ani svědkům z přilehlých domů.

 

"Došlo tam k verbálnímu konfliktu a následně k fyzickému útoku. Policisté, když přijeli na místo, situaci uklidnili. Došlo ke zranění jedné osoby, která byla jednorázově ošetřena a my událost prozatím prověřujeme jako přestupkové jednání," vyjádřila se pro TN.cz policejní mluvčí Pavla Jiroušková.

 

 

Hromadná bitka neunikla pozornosti místních obyvatel. "Už odpoledne jsem zaznamenala hluk, troubení aut a když jsem se podívala z okna, viděla jsem nevěstu s kumpány. Mávali na auta a volali 'hej, budeme dělat bordel'. Až potom v noci přišel ten zásah policie," popsala TN.cz jedna ze svědkyň.

 

GALERIE: Svatba v Ostravě skončila hromadnou rvačkou

1
/
9
Zdroj: TN.cz
Hromadná bitka v Ostravě - 5

TN.cz