děsivé video noční můra matek

Ženě se zachytily šaty o schod a dítě zemřelo po pádu na zem

Téma:

Mladá maminka prožila chvíle hrůzy. V obchodím centru se jí zachytilo oblečení do jezdících schodů. Ztratila rovnováhu a opustila své dítě, které držela v náručí. Dítě pád z 12 metrů nepřežilo.

Tragédie se stala v jednom z nákupních center v Uzbekistánu. Žena byla nakupovat se svými dětmi. Když nastupovala na eskalátor, držela staršího potomka za ruku, mladšího v náručí. Napsal o tom deník Daily Mail.

 

V osudnou chvíli na sobě měla dlouhé šaty a na hlavě šátek. Dlouhý oděv ženy se zapletl do jezdících schodů, v tom okamžiku ztratila rovnováhu a upustila své dítě přes zábradlí. Tragédie se odehrála ve výšce asi 12 metrů. Vše se odehrálo velmi rychle, nikdo neměl možnost dítě zachytit.

 

 

Záchranná služba se pokusila dítě oživit, bohužel neúspěšně. Už mu nebylo možné pomoci. Celou tragédii zachytily bezpečnostní kamery. Video nyní slouží jako varování pro maminky, aby si na eskalátoru dávaly pozor a podobná událost se v budoucnu neopakovala.

 

Video rozvířilo debatu na sociálních sítích. Někteří ženu kritizují, že zvolila nevhodné oblečení. Jiní se matky zastávají s tím, že se to může stát každému a litují ji.

has TN.cz