tragédie v Portoriku

Noční můra všech rodičů! Kojenec dědovi vypadl z výletní lodi

Freedom of the Seas
Zdroj: Profimedia

Roční holčička zemřela po pádu z okna jedné z největších výletních lodí na světě, která kotvila v Portoriku. Vnučku v době tragédie hlídal dědeček.

Pouhé zakopnutí s dítětem v náručí stálo devatenáctiměsíční holčičku život. Celá rodina trávila den v jedenáctém patře výletní lodě s názvem Freedom of the Seas, která patří mezí největší osobní lodě na světě. Děda stál s dítětem u okna, když nešťastnou náhodou zakopnul a jeho vnučka vyletěla oknem ven z jedenáctého patra.

 

Holčička spadla z výšky 50 metrů na beton, protože loď zrovna kotvila v přístavu v Portoriku. Záchranáři dívku převezli do nemocnice, kde svým zraněním podlehla. Tragédii museli přihlížet rodiče, prarodiče dívky a také její bratr.  "Slyšela jsem jen zoufalý křik matky, který se nedá srovnat s žádným jiným křikem," popsala deníku Daily Mail jedna z cestujících.

 

 

Svědci uvedli, že právě jedenácté patro výletní lodě má stále otevřená okna. Kapitán vyjádřil upřímnou soustrast rodině a požádal ostatní cestující o trpělivost, protože plavidlo muselo v přístavu zůstat déle, než se původně plánovalo.

Související témata:
mik TN.cz