Královské Vánoce

Nová fotka malého Archieho! Prozradili, co našel pod stromečkem

Princ Harry a Archie
Zdroj: Sussex Royal
Princ Harry se synem Archiem
Eva Pavelková
Eva Pavelková
Publikováno 1. 1. 2020

Britský princ Harry s manželkou Meghan zveřejnili novou fotku svého syna Archieho. V sestřihu důležitých momentů z roku 2019 si jí všimli fanoušci. Pořízena byla zřejmě na kanadském ostrově, kde rodina tráví vánoční svátky a začátek nového roku.

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu zveřejnili přehled toho, co všechno v roce 2019 zažili. Na píseň kapely Coldplay video důležitých okamžiků sestříhal jejich tým a následně ho publikoval na sociálních sítích i s přáním šťastného roku 2020.

 

"Přejeme vám všem velmi šťastný nový rok a děkujeme za vaši nekončící podporu! Moc rádi jsme se s tolika z vás z celého světa setkali a nemůžeme se dočkat na setkání s mnoha dalšími příští rok. Doufáme, že rok 2020 vám všem přinese zdraví a nekončící štěstí," napsal pár.

 

Sestřih končí záběrem na prince Harryho s malým Archiem v náručí, oba na sobě mají zimní oblečení a smějí se u jezera zalitého slunečním svitem. Fotku zveřejnili členové královské rodiny poprvé, a tak nemohla uniknout pozornosti fanoušků ani médií.

 

 

Není jasné, kde přesně byla fotka pořízena, podle portálu Daily Mail si ale rodina užívá vánoční a novoroční pohodu na ostrově Vancouver Island v Kanadě. Kromě Harryho, Meghan a Archieho tam trávila svátky i vévodkynina matka Doria Raglandová.

 

 

Rodina dočasně bydlí v sídle neznámého milionáře, kterému patří i dvě pláže. Z domu mají výhled na celý ostrov a je v něm osm pokojů. To, že jsou členové britské královské rodiny v Kanadě, potvrdil už dříve premiér Justin Trudeau a mluvčí vévody a vévodkyně ze Sussexu.

 

Podle nejmenovaného zdroje portálu Daily Mail nedostal Archie k Vánocům žádné extrémně drahé nebo extravagantní hračky, ale knihy, kostičky na stavění a suchý bazén s plastovými míčky. "Je vidět, že Archie bude hodně sebevědomý a společenský. Miluje, když si s ním někdo hraje, a rád komunikuje s lidmi," uvedl zdroj.

 

Připomeňte si Archieho křtiny:

TN.cz